Mam zamiar kupić sobie rower, ale nie jestem pewna jaką markę wybrać?

Mam zamiar kupić sobie rower, ale nie jestem pewna jaką markę wybrać?

Postprzez Smamanins » 19 maja 2013, o 09:59

Cześć szukam opinii i informacji na temat rowerów marki Merida, czy ktoś może mi doradzić, czy marka tych rowerów jest dobra, czy są to rowery na prawdę dobre, nie ważna jest cena chodzi mi o to czy te rowerki są na prawdę tak doskonałe jak niektórzy je opisują? Znalazłam już trochę wypowiedzi na temat tych rowerów i jak na razie nie znalazłam nic negatywnego, lecz może ktoś po prostu nie miał szansy się wypowiedzieć, albo coś, sama nie wiem. Chcę sobie kupić rower tej marki, ale wiecie wydać tyle pieniędzy to trzeba być pewnym, że kupuje się coś na prawdę porządnego.
Smamanins

Postprzez ghBaeECbcBjciBE » 20 maja 2013, o 11:29

Cześć wiem coś na ten temat, nie chcesz po prostu kupić przysłowiowego kota w worku, Słyszałem bardzo dużo o tej marce rowerów, lecz niestety rozczaruję cię, nie słyszałem nic negatywnego, rowerki są na prawdę porządne, wytrzymałe i wygodne. Jeżeli byś chciała to sama możesz sobie poczytać, wystarczy że wejdziesz na Merida opinie tam wielu ludzi wypowiada się na różne tematy. Życzę doskonałych przejażdżek.
ghBaeECbcBjciBE

Postprzez AandyLep » 21 maja 2013, o 08:49

Witam, kilka lat temu zapożyczyłem się aby kupić sobie porządny rower, i właśnie wybrałem model Merida jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się właśnie na ten model. Możesz mi wierzyć lub nie, ale są one na prawdę doskonałe, będziesz mogła się cieszyć takim rowerkiem przez wiele długich lat. Jeżeli zdecydujesz się na ten model to możesz być pewna tylko jednego, że dokonałaś właściwego wyboru, tak więc na prawdę polecam.
AandyLep

Powrót do Wczasy Wycieczki