Zakładanie hodowli ragdolli?

Zakładanie hodowli ragdolli?

Postprzez opicianda » 5 cze 2014, o 07:34

Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym się czegoś dowiedzieć na temat zakładania hodowli kotów ragdoll. Słyszałem ostatnio, ze to nie takie proste jakby się wydawało. Czy to prawda. Może któryś hodowca się odezwie. Czekam na opinie na ten temat.
opicianda

Postprzez solovickiy » 6 cze 2014, o 09:11

Z tego co mnie wiadomo, to założenie takiej  hodowli nie jest prosta sprawą.  Proponowałabym ci na początek odwiedzić kilka profesjonalnych hodowli między innymi lagooneyes.tumblr.com i tam popytać o szczegóły, myślę, że prawdziwy hodowca, miłośnik tych kotów chętnie się podzieli swoim doświadczeniem i opowie jak on to zaczynał, powodzenia
solovickiy

Postprzez Olodevase » 6 cze 2014, o 18:08

Moim skromnym zdaniem musisz zacząć od nabycia odpowiedniej kotki, z tym nie powinieneś mieć problemu, ale jezeli chodzi o kocura, to słyszałem, że w Polsce są na wagę złota i można ewentualnie rozpocząć hodowlę beż własnego kocurka, ale krycie dobrym kocurkiem obcym wynosi około 1000 euro, czyli  założenie takiej hodowli do tanich nie należy
Olodevase

Postprzez Bobialediulse » 8 cze 2014, o 06:21

W dzisiejszych czasach nic nie jest tanie, chcesz zarabiać, musisz najpierw włożyć, ale gdybyś miał takiego własnego kocura, to zobacz ile mógłbyś zarobić, he, he
Bobialediulse

Postprzez ASweegeninny » 10 cze 2014, o 02:02

Jeśli chcesz założyć hodowlę, to musisz wiedzieć, że nic nie może być przypadkowe, tylko dokładnie przemyślane
ASweegeninny

Powrót do Twoje zdrowie