Portal handlowy

Portal handlowy

Postprzez Mrizhik » 19 maja 2013, o 10:38

Poszukuję dostawcy układów wydechowych, tłumików i katalizatorów do różnych marek samochodów osobowych, czy ktoś może mi dać namiary
Mrizhik

Postprzez alefZediarf » 20 maja 2013, o 03:46

Jest wielu dostawców, ale najlepiej znaleźć takiego, aby cały asortyment, który potrzebujesz był dostępny natychmiast, a nie jak się czasami zdarza, że hurtownia dopiero musi zamawiać towar pod klienta, takich jest najwięcej, ale ja mogę ci polecić tych, z którymi ja współpracuję, wejdź na stronę pamaku.pl jest to największy portal handlowy, pracują szybko i uczciwie, polecam
alefZediarf

Postprzez AjakySnipina » 20 maja 2013, o 13:23

Ja też zamawiam u nich tłumiki, czy inne elementy układu wydechowego do mojego warsztatu samochodowego i jeszcze się nie zdarzyło, żeby się spóźnili z dostawą, czy żeby coś brakło na magazynie, solidna firma, oby takich więcej
AjakySnipina

Postprzez Cinyicossytut » 21 maja 2013, o 00:07

Nie dość, ze solidna firma, to jeszcze dla nas klientów jaka wygoda, nie musisz jeździć, czy tracić pieniądze na telefony, wystarczy skorzystać z internetu, znaleźć ich stronę , złożyć zamówienie, przelać pieniądze i potem spokojnie czekać, aż wszystko dostarczą ci pod nos, ale wygoda
Cinyicossytut

Postprzez ABeamcreenue » 22 maja 2013, o 17:49

Piszecie o jednej firmie, a jest ich wiele i wcale nie gorsze, ale widzę, ze sprawa już przesądzona po takich opiniach, ja się wycofuję z moją propozycją
ABeamcreenue

Powrót do Motoryzacja