Chcę mieć w ogrodzie piękne kamienie, ale nie wiem gdzie je mam zakupić?

Chcę mieć w ogrodzie piękne kamienie, ale nie wiem gdzie je mam zakupić?

Postprzez SwinoEnlall » 10 kwi 2013, o 10:05

Witam, mieszkam w domu prywatnym z teściami, mamy przepiękny ogród, lecz niestety teście, a dokładniej teściowa nie potrafi zaplanować ogrodu, jest w nim bardzo wielki chaos. Przez ostatnich kilka miesięcy rozmawiałam z teściami i namawiałam ich na zmiany w ogrodzie, w końcu się zgodzili, jestem prze szczęśliwa. Lecz niestety jest mały problem w moim projekcie ogrodu są duże kamienie, których niestety w naszej okolicy nie mogę dostać, potrzebuję firmy kamieniarskiej która mi przywiezie troszkę wyjątkowych kamieni na skalniaki i do oczka wodnego. Czy ktoś może mi polecić jakąś firmę kamieniarską?
SwinoEnlall

Postprzez SusOnernedemn » 12 kwi 2013, o 01:17

Cześć, kilka miesięcy przekonywałaś ich do zrobienia porządku w ogrodzie, podziwiam cię mi przez lata się to nie udało, powiedz jakich argumentów użyłaś, co zrobiłaś? Też bardzo chcę zmienić nasz ogród, lecz moja teściowa twierdzi, że on jest najpiękniejszy, a w tak na prawdę jest koszmarny i bardzo chaotyczny, daj jakoś znać jak to zrobiłaś?
SusOnernedemn

Postprzez ageboutbaro » 14 kwi 2013, o 00:50

Witam, jeżeli chodzi ci o na prawdę jakieś wyjątkowe kamienie, to wejdź sobie na stronę kamieniarski. Tam znajdziesz kamienie nie tylko do ogrodu, to firma zajmująca się kamieniami od wielu pokoleń i wiedzą dokładnie wszystko o kamieniach.
ageboutbaro

Powrót do Ogłoszenia