Pomoc prawnika w sprawie rozwodowej

Pomoc prawnika w sprawie rozwodowej

Postprzez Reodubyfuesee » 25 wrz 2013, o 07:34

Jeżeli moja sprawa rozwodowa jest dość skomplikowana, czy warto skorzystać z pomocy dobrego prawnika, a jeżeli tak to proszę o namiary na takiego?
Reodubyfuesee

Postprzez WhomoLiaini » 25 wrz 2013, o 08:42

Jak najbardziej tak, bo myślę, że chodzi tu też o dzieci ponieważ w takich sprawach tylko dobry prawnik szybko i skutecznie poprowadzi twoją sprawę, sama sobie raczej nie poradzisz w tych zagmatwanych sprawach, a jeżeli tak, to sprawa może się ciągnąć w nieskończoność i tylko dzieci będą na tym cierpieć, znam to, bo nie miałam na adwokata i musiałam sama sobie z tym radzić
WhomoLiaini

Postprzez Aaltafara » 26 wrz 2013, o 10:41

Oczywiście, że tylko prawnik może ci pomóc, skontaktuj się z kancelarią prawniczą za pośrednictwem strony kancelarii on ci pomoże w miarę bezstresowo przejść przez ten koszmar,  nie będziesz musiała czekać na finał tak długo, mnie pomogli, to i tobie pomogą, powodzenia
Aaltafara

Postprzez cdhjcecdibebhhe » 27 wrz 2013, o 04:15

Ja też korzystałam z pomocy tej kancelarii i dlatego mój rozwód odbył się szybko, bezstresowo i z korzyścią dla mnie, oczywiście dzięki mojej prawniczce, która jest profesjonalistką w tym co robi, oby więcej takich prawników, polecam
cdhjcecdibebhhe

Postprzez Bucalizagsic » 28 wrz 2013, o 11:39

Ja niestety korzystałam z pomocy innego adwokata i niestety nie poszło tak szybko jakby się mogło wydawać, za to straciłam mnóstwo kasy, ale to już przeszłość, a tobie życzę powodzenia
Bucalizagsic

Powrót do VIP room