Gdzie zamówić napęd do bramy wjazdowej?

Gdzie zamówić napęd do bramy wjazdowej?

Postprzez Aanjelafara » 13 cze 2014, o 13:52

Witam wszystkich serdecznie. Od dawna noszę się z zamiarem kupna napędu do bramy wjazdowej, aby w końcu nie wysiadać zawsze z samochodu, zwłaszcza podczas deszczu, by zamknąć, czy otworzyć bramę. Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry sklep internetowy, gdzie mogę to zamówić?
Aanjelafara

Postprzez cfaEAAjFeafcbag » 15 cze 2014, o 14:41

Masz rację, że chcesz mieć taką bramę z elektrycznym napędem, bo to przede wszystkim wygoda i luksus. siedzisz sobie wygodnie w samochodzie i jednym przyciskiem otwierasz sobie bramę bez wychodzenia, brudzenia się, najlepiej jest podczas niepogody, polecam takie napędy jak najbardziej
cfaEAAjFeafcbag

Postprzez Aomymnarcasus » 16 cze 2014, o 03:50

Wiem coś na ten temat, bo kiedyś użerałem się z taką ciężką bramą codziennie i w czasie deszczu i śniegu, teraz mam pełną automatyzację i bramę otwieram jednym przyciskiem, długo się zastanawiałem, aż w końcu zamówiłem. jest taki sklep internetowy bodajże Świat Automatyki, ale jeszcze to dokładnie sprawdzę i dam ci znać, na razie
Aomymnarcasus

Postprzez Bucalizabenz » 16 cze 2014, o 04:40

Jest taki sklep internetowy, bo sam tam zamawiałem. Mają bogatą ofertę różnych napędów zarówno do bram skrzydłowych, jak i bram przesuwanych, a także do bram garażowych. zamawiając musisz dokładnie wiedzieć jakie parametry posiada brama czyli ciężar, szerokośc skrzydła i tak dalej, bo napędy są różne i do różnych bram
Bucalizabenz

Powrót do Produkcja i usługi